Sleva až 8% na každý nákup, 30 dní na vrácení, exkluzivní slevy a mnoho dalšího. 🐾 Woofney Max

💣 Letní výprodej – od 8. – 29. 8. 2023

Největší Letní výprodej 2023 je tady! Připravte se, pozor, teď! Vyberte pro svého pejska či kočku to nejlepší a ještě k tomu ušetřete až 50%. Počet kusů ve slevě může být omezený, tak si pospěšte a s nákupem neváhejte. Nové kousky přidáváme každý týden až do 29. srpna.

Letní výprodej na Woofney.cz Letní výprodej na Woofney.cz

Oblíbený sortiment ve slevě:

Letní výprodej se slevami až 50%:

Woofney pro vás přichystal to nejlepší pro vaše pejsky a kočky. Zlevnili jsme pro vás stovky produktů a každý týden pro vás přidáváme nové. Vyberte si nový postroj, hračku, vodítko, misku, hlavolam, bazén, krmivo a spoustu dalšího se slevou až 50%.

Letní výprodej 2023 už skončil. Přijďte příští rok! 🙂 Teď se můžete podívat jaké máme aktuálně zlevněné zboží.

Nejlepší magazín pro chovatele domácích
mazlíčků! Čtěte Woof Magazín!

Rádi vám pomůžeme

Napište nám kdykoliv
Vše si hned vyzkoušíte
Odpovídáme rychle
Woofney odpovídá na časté otázky

Woofney odpovídá na vaše časté dotazy…

Všechny otázky

No jasně! Nákup vám pošleme zdarma přes Zásilkovnu na výdejní místo, když objednáte alespoň za 899 Kč. Při osobním odběru na naší pobočce Hořovice také nic neplatíte.

No jasně! Rádi vám váš nákup pro vašeho mazlíčka pošleme na dobírku. Počítejte ale jen s tím, že je tu zde menší poplatek navíc. Odvíjí se to dle dopravce a pohybuje se kolem 25-35 Kč.

No jasně! Nakoupené zboží můžete ve lhůtě 14 dnů vrátit. Nepoužité zboží v kompletním balení nám pošlete zpět na adresu: Woofney s.r.o., Ječná 1675/1, Hořovice 26801, Česká Republika. Společně se zbožím nám pošlete vyplněný formulát pro odstoupení od smlouvy. Formulář nám můžete poslat také elektronicky na email info@woofney.cz.

Za nákup na Woofney.cz můžete zaplatit online platební kartou, rychlým bankovním převodem online nebo klasickým bankovním převodem – platební informace obdržíte po odeslání objednávky. Nákup si můžete nechat poslat také na dobírku.

Woofney je jako blesk! Naprostou většinu objednávek – pokud je zboží skladem – odesíláme následující pracovní den. Rychlost doručení objednávky už potom záleží na tom, jak si dopravce pospíší. Většinou to bývá mezi 1 – 2 pracovními dny. Objednejte Po-Čt do 9:00 přes Zásilkovnu výdejní místa nebo přes PPL a váš nákup bude už další den u vás.

Ano, svůj nákup si můžete bezplatně vyzvednout na naší pobočce Hořovice. Nákup si můžete nechat poslat také na výdejní místa Zásilkovny, PPL, GLS či Balíkovny.